pomoc drogowa tir w Bydgoszczy 24h

Warsztat samochodowy z lawetą w Bydgoszczy

601646602


Współpracujemy z warsztatami samochodowymi w całej Bydgoszczy. Jeżeli szukasz mechanika samochodowego o specjalizacji marki Twojego auta i chcesz od razu znaleźć także pomoc drogową - Zadzwoń do nas

Zapewniamy:

  • znalezienie warsztatu samochodowego z najkrótszym terminem naprawy na terenie Bydgoszczy i okolic
  • holowanie Twojego pojazdu do warsztatu na terenie Bydgoszczy (lub jeżeli taka będzie Twoja decyzja - na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego),
  • holowanie samochodu osobowego lub holowanie pojazdu ciężarowego,

Kompleksowe podejście do klienta - pod jednym telefonem 601646602 zapewniamy zarówno informację  o pomocy drogowej jak i o warsztacie samochodowym w Bydgoszczy.

Dobrze wiemy jak cenny jest czas Klienta, dlatego łączymy profesjonalne usługi oferując je pod jednym numerem telefonu.

Niezależnie od tego, czy wysyłamy lawetę na miejsce wypadku, czy pod dom Klienta, dajemy możliwość uzyskania informacji o dostępności dobrego warsztatu samochodowego oraz wstępnym kosztorysie - od razu po wezwaniu.

Samochód zastępczy na czas naprawy auta w warsztacie samochodowym.

Dbamy o wygodę naszych Klientów i tym samym zapewniamy samochód zastępczy na czas naprawy. Nie raz zdarzyło się nam wysłać pomoc drogową po rodzinę wybierającą się na wakacje, a niestety po drodze samochód popsuł się w Bydgoszcz. Zapewniamy wtedy transport samochodu do warsztatu, a Klientowi i jego rodzinie dostarczamy auto zastępcze, którym mogą kontynuować urlopowy wyjazd. W drodze powrotnej obierają już naprawione auto.

Tylko uczciwi i profesjonalni mechanicy samochodowi

Na rynku pomocy drogowej w Bydgoszczy działamy od 1991 roku i od tej pory zdołaliśmy wypracować dobrą renomę (zobacz nasze referencje), dlatego współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi  warsztatami samochodowymi.

pomoc drogowa do holowania TIR w S5
pomoc drogowa wózki widłowe Bydgoszcz
pomoc drogowa do holowanie TIR Bydgoszcz