Pomoc Drogowa do Samochodów cieżarowychpomoc drogowa aut osobowych bydgoszcz

O Pomocy Drogowej Hol Wiesiek

Holowanie Bydgoszcz i okolice


Od roku 1991 w Bydgoszczy i okolicach wykonujemy usługi transportu drogowego, czyli pomocy drogowej. Początkowo holowaliśmy samochody osobowe i ładunki niewymiarowe takie jak np. kioski, kontenery. Szybko zdecydowaliśmy się na rozszerzenie działalności o pomoc drogową samochodów ciężarowych.

Od początku działalności Pomocy Drogowej Hol Wiesiek jesteśmy i pozostajemy firmą rodzinną zlokalizowaną w Bydgoszczy.

Przez blisko 30 lat w branży przewoziliśmy niemalże każdy rodzaj pojazdu zaczynając od quadów, a kończąc na pojazdach wojskowych. Także radzimy sobie ze zleceniami przewiezienia kontenerów, przyczep (bez kół), czy jachtów.

Przewożenie rzeczy także wpasowuje się w nasz profil działalności. Posiadamy odpowiednie licencje i uprawnienia do świadczenia tego typu usług.

kategorio prawa jazdy

Uprawnienia kierowców

Kategorie prawa jazdy


Bogate doświadczenie w branży pomocy drogowej jak i zdobyte uprawnienia pozwalają na oferowanie Klientom usługi na wysokim poziomie.

Kierowcy posiadają pełen wachlarz uprawnień komunikacyjnych - kategorie prawa jazdy od A do T.

W zakresie usług holowania pojazdów i parkingu współpracowaliśmy m.in. z: Kujawsko Pomorską Komendą Policji, Starostwem Bydgoskim, Miastem Bydgoszcz, Wojskiem Polskim i Prokuraturą Okręgową w Bydgoszczy.

Dyspozycyjność do wykonania usługi, rzetelność, doświadczeni kierowcy i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam profesjonalnie wykonywać usługi holowania pojazdów jako generalny wykonawca dla dużych firm i instytucji publicznych.

zimowe regaty statuetka

Druga strona Hol-Wiesiek

Kim jesteśmy oprócz pomocy drogowej?


Oprócz realizowania usług pomocy drogowej na S5, S10, okolicach Bydgoszczy, naszym wielkim hobby jest żeglarstwo. Można nas zobaczyć na regatach w całej Polsce, a oto najnowszy nabytek - Statuetka za Zimowe Regaty 2023, z której jesteśmy bardzo dumni.

Wyślij zapytanie

Dowiedź się ile kosztuje Pomoc Drogowa w Bydgoszczy

Gwarantujemy odpowiedź szybką jak Lamborghini Huracán