Cena usługi holowania lawetą po Bydgoszczy zaczyna się już od 200 złotych.

Usługi lawetą Bydgoszcz cennik

Wykonujemy usługi lawet profesjonalnie dlatego przed podjęciem zlecenia chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o samochodzie, który będziemy holowali. Dlatego do pełnej wyceny zachęcamy do kontaktu 601646602

Jak wyliczamy cenę usługi lawety w Bydgoszczy?

Ceny holowania ustalamy indywidualnie ponieważ jej wysokość uzależniona jest od kilku elementów. Szukasz lawety? Zapytamy Cię o kilka kwestii aby uczciwie wycenić koszty lawety i być dostał auto pomoc z pełną usługą pomocy drogowej, w najkrótszym czasie:


  • Stan techniczny pojazdu. Np. czy samochód ma sprawny układ jezdny (czy koła są skrętne)? Im łatwiej jest przetransportować pojazd bez użycia dodatkowego specjalistycznego sprzętu, tym cena jest niższa. Masz brak paliwa i chcesz tylko byśmy ją Tobie przywieźli lawetą? Też to robimy i cena będzie odpowiednio niska za tę usługę.
  • Jaką odległość musi pokonać holownik aby mógł wykonać zlecenie? Usługa holowania na terenie Bydgoszczy kosztuje już od 200 zł. Poza granicami miasta Bydgoszczy cena rośnie wprost propocjonalnie do odległości, ale w granicach zdrowego rozsądku i ekonomicznej zasadności.
  • Czy pojazd posiada skrzynię automatyczną? Ważne tylko w przypadku kiedy NIE można przełączyć skrzyni w pozycję neutralną należy obowiązkowo użyć specjalistycznych wózków do kół, aby nie uszkodzić skrzyni biegów.
  • Czy usługa musi być wykonana w nocy lub w święta? Jeżeli tak to do ceny doliczany jest dodatek za pracę w święta i w nocy. Często po rozmowie z klientem, okazuje się, że dana usługa może być bez przeszkód wykonana w ciągu dnia. Takie rozwiązanie pozwala klientowi zaoszczędzić pieniądze.
  • Który pojazd pomocy drogowej należy użyć do wykonania usługi? Inaczej wygląda cennik dla usług holowania pomocą drogową do DMC 3,5 tony, a inaczej kiedy do zlecenia zabierana jest pomoc drogowa do ciężarówek powyżej DMC 10 ton.