Cena usługi holowania po Bydgoszczy zaczyna się już od 150 złotych.

Szczegółową wycenę usługi otrzymacie Państwo pod numerem kontaktowym 601646602

Jak wyliczamy cenę usługi?

Ceny ustalamy indywidualnie ponieważ jej wysokość uzależniona jest od kilku elementów. Oto niektóre z nich:


  • Stan techniczny pojazdu. Np. Czy samochód ma sprawny układ jezdny (czy koła są skrętne)? Im łatwiej jest przetransportować pojazd bez użycia dodatkowego specjalistycznego sprzętu, tym cena jest niższa.
  • Jaką odległość musi pokonać holownik aby mógł wykonać zlecenie? Po Bydgoszczy usługa kosztuje już od 150 zł. Poza granicami miasta Bydgoszczy cena rośnie wprost propocjonalnie do odległości, ale w granicach zdrowego rozsądku i ekonomicznej zasadności.
  • Czy pojazd posiada skrzynię automatyczną? Ważne tylko w przypadku kiedy NIE można przełączyć skrzyni w pozycję neutralną należy obowiązkowo użyć specjalistycznych wózków do kół, aby nie uszkodzić skrzyni biegów.
  • Czy usługa musi być wykonana w nocy lub w święta? Jeżeli tak to do ceny doliczany jest dodatek za pracę w święta i w nocy. Często po rozmowie z klientem, okazuje się, że dana usługa może być bez przeszkód wykonana w ciągu dnia. Takie rozwiązanie pozwala klientowi zaoszczędzić pieniądze.
  • Który pojazd pomocy drogowej należy użyć do wykonania usługi? Inaczej wygląda cennik dla usług holowania pomocą drogową o DMC 3,5 tony, a inaczej kiedy do zlecenia zabierana jest ciężarówka o DMC 10 ton.
Logo

Holuj swój ruch na naszego fanpage’a! Będzie nam bardzo miło! I pamiętajcie, noga z gazu i uważajcie na drogach. Szerokości!

Facebook

Pomoc Drogowa Bydgoszcz
Hol Wiesiek