Cena usługi holowania lawetą po Bydgoszczy zaczyna się już od 200 złotych.

Wykonujemy usługi lawet profesjonalnie dlatego przed podjęciem zlecenia chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o samochodzie, który będziemy holowali. Dlatego do pełnej wyceny zachęcamy do kontaktu 601646602

Jak wyliczamy cenę usługi lawety w Bydgoszczy?

Ceny holowania ustalamy indywidualnie ponieważ jej wysokość uzależniona jest od kilku elementów. Oto niektóre z nich:


  • Stan techniczny pojazdu. Np. Czy samochód ma sprawny układ jezdny (czy koła są skrętne)? Im łatwiej jest przetransportować pojazd bez użycia dodatkowego specjalistycznego sprzętu, tym cena jest niższa.
  • Jaką odległość musi pokonać holownik aby mógł wykonać zlecenie? Po Bydgoszczy usługa kosztuje już od 150 zł. Poza granicami miasta Bydgoszczy cena rośnie wprost propocjonalnie do odległości, ale w granicach zdrowego rozsądku i ekonomicznej zasadności.
  • Czy pojazd posiada skrzynię automatyczną? Ważne tylko w przypadku kiedy NIE można przełączyć skrzyni w pozycję neutralną należy obowiązkowo użyć specjalistycznych wózków do kół, aby nie uszkodzić skrzyni biegów.
  • Czy usługa musi być wykonana w nocy lub w święta? Jeżeli tak to do ceny doliczany jest dodatek za pracę w święta i w nocy. Często po rozmowie z klientem, okazuje się, że dana usługa może być bez przeszkód wykonana w ciągu dnia. Takie rozwiązanie pozwala klientowi zaoszczędzić pieniądze.
  • Który pojazd pomocy drogowej należy użyć do wykonania usługi? Inaczej wygląda cennik dla usług holowania pomocą drogową do DMC 3,5 tony, a inaczej kiedy do zlecenia zabierana jest pomoc drogowa do ciężarówek powyżej DMC 10 ton.