Przewóz rzeczy

całe województwo kujawsko-pomorskie


Przewozimy, przesuwamy, podnosimy - wszystko w ramach usługi HDS.

Masz problem z przetransportowaniem starego, ale trzymanego od pokoleń pianina? Chcesz przetransportować nowy piec do domu? Boisz się o swój ładunek?

Bez obaw. Usługi przeprowadzamy dbając o bezpieczeństwo ładunku. Mamy doświadczenie w przewożeniu ładunków o wartości sięgającej 1,5 mln zł. Cały nasz transport jest ubezpieczony, a my jako pomoc drogowa, dokładamy pełni starań, aby wykonać zlecenie starannie i solidnie.

TRANSPORT DROGOWY BYDGOSZCZ

CAŁE WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO- POMORSKIE


Oprócz standardowych usług holowania, przewozimy niemalże każdy rodzaj ładunku.

Oto lista przykładowych ładunków, jakie dostajemy do przetransportowania w Bydgoszczy oraz całym województwie kujawsko-pomorskim:

  • Holowanie: Transport jachtów - Nasi kierowcy to żeglarze z uprawnieniami morskimi, dlatego bardzo dobrze znamy konstrukcję jachtu i dbamy o transport Twojej żaglówki tak jakbyśmy transportowali swój. Ostrożnie i bezpiecznie.
  • Holowanie: Transport motocykli Jeździmy jako motocykliści na co dzień i tak jak w przypadku jachtów, tak i jednoślady przewozimy z dbałością o bezpieczeństwo ładunku. Dobrze wiemy jak ważny potrafi być motocykl dla jego właściciela. Znamy to uczucie i przez to rozumiemy jak ważną pracę wykonujemy.
  • Transport rzeczy Przewozimy m.in. kontenery i przyczepy kempingowe. Potrafimy poradzić sobie z transportem rzeczy, które nie mają kół.