Pomoc Drogowa Ciężarowe Bydgoszcz 24h

Pomoc Drogowa do pojazdów ciężarowych, TIR w Bydgoszczy

601646602


Posiadamy umiejętności, sprzęt i Pomoce Drogowe w Bydgoszczy w pełni pozwalające na skuteczną pomoc na trasie w razie awarii czy wypadku.

Holujemy i przewozimy min.:

  • Samochody ciężarowe, TIR,
  • Naczepy, ciągniki siodłowe
  • Cysterny
  • Samochody dostawcze, także te powyżej DMC 3,5t,
  • Pojazdy specjalistyczne, ciągniki rolnicze, naczepy.
  • Wózku widłowe, maszyny budowlane, sprzęt budowlany

Po pierwsze: Profesjonalny holownik do aut ciężarowych

Na początku powstania firmy Hol Wiesiek w Bydgoszczy przewoziliśmy samochody osobowe i kontenery. Szybko doszliśmy do wniosku, że aby sprostać oczekiwaniom klientów potrzebowaliśmy pojazdów ciężarowych, aby móc holować ciężarówki. Od tamtej pory świadczymy usługi pomocy drogowej także w zakresie holowania samochodów ciężarowych oraz dostawczych, które masą własną przekraczają DMC 3,5t.

Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w holowaniu ciągników siodłowych, naczep i innych pojazdów ciężarowych powypadkowych np. po wpadnięciu do rowu, czy po przewróceniu się na zakręcie drogi szybkiego ruchu.

Nasz holownik do aut ciężarowych posiada dźwig HDS i mocną wyciągarką 16T. Dodatkowo w zespole Hol-Wiesiek posiadamy dźwigi - żuraw samochodowy o mocy 60T.

Po drugie: Indywidualne podejście do każdego holowania

Każde holowanie jest inne i zawsze wymaga indywidualnego podejścia do zlecenia. Już na początku rozmowy z Klientem przeprowadzamy wywiad i rozpoznajemy problem, po to aby podjąć kluczową decyzję o wyborze odpowiedniej pomocy drogowej i sprzętu, które mają pomóc w wykonaniu usługi.

Często trafna decyzja skraca czas i koszty wykonania usługi, albowiem zdarza się, że po awarii pojazd ciężarowy można przystosować do dalszej jazdy i bezpiecznie przetransportować do najbliższego serwisu. Zawsze służymy radą i nie raz podpowiadaliśmy co warto uczynić przy danej usterce aby samemu dojechać do punktu serwisowego. Dlaczego tak robimy? Uważamy, że uczciwie jest pomóc Klientowi jeżeli taka pomoc przez telefon jest możliwe. Pozwala to nie raz zaoszczędzić czas i pieniądze. Jesteśmy firmą rodzinną z Bydgoszczy i tak postępujemy w biznesie pomocy drogowej, jak w rodzinie - z uczciwością i zrozumieniem.

Po trzecie: Wiemy jak przewozić samochody ciężarowe

Zależnie od tego jaki pojazd mamy przetransportować i w jakim jest stanie technicznym, decydujemy się czy go wziąć na platformę, naprawić na miejscu lub przetransportować na kołach do wybranego przez Klienta miejsca. Przewozimy samochód ciężarowy na tak zwanym motylu, na platformie holownika lub przyjeżdżając z drugim kierowcą podpinamy samochód ciężarowy pod hol sztywny.


Jeżeli pracujesz w firmie transportowej lub pod opieką masz flotę firmy, a obawiasz się o nieprzewidziane zdarzenia na drodze - zapisz numer 601 64 66 02 i w razie problemów śmiało dwoń.

Pracujemy 24h, 7 dni w tygodniu, także w weekendy, nocy i święta. 


Sprawdź nasze kompetencje i realizacje w zakresie holowania pojazdów ciężarowych - publikujemy je częściowo na naszym Fanpage'u - https://www.facebook.com/holwiesiek/

Jeżeli doceniasz nasza pracę - polub nasz Fanpage i bądź na bieżąco z naszą ofertą.


 

Holowanie autobusów w kujawsko-pomorskim

Pomoc drogowa autobusy Bydgoszcz
pomoc drogowa do holowania TIR w S5
pomoc drogowa wózki widłowe Bydgoszcz
pomoc drogowa do holowanie TIR Bydgoszcz